Wyróżnienie dla naszej szkoły od Minister Edukacji Narodowej!
Z ogromną radością dzielimy się wyjątkowym wyróżnieniem — list gratulacyjny od Pani Minister Edukacji trafił na ręce dyrekcji oraz nauczycieli koordynatorów Klasy Patronackiej eTwinning: pana Marcina Hościłowicza i pana Michała Sośnickiego!
Ministerstwo doceniło nasze zaangażowanie w Program eTwinning i podkreśliło, że nasza szkoła:
odważnie realizuje misję nowoczesnej edukacji otwartej na współpracę międzynarodową
rozwija u młodych ludzi kompetencje przyszłości — innowacyjność, krytyczne myślenie i odpowiedzialne korzystanie z technologii
buduje mosty ponad granicami — otwierając uczniów na dialog z rówieśnikami z całej Europy
tworzy przestrzeń inspirującą do zdobywania wiedzy przez doświadczenie
Jesteśmy dumni z naszych nauczycieli i uczniów — to Wasza praca i otwartość sprawiają, że III LO w Suwałkach jest szkołą wyjątkową!
#eTwinning #KlasaPatronacka #IIILOSuwałki #MEN #NowoczesnaEdukacja #DumniZNaszejSzkoły